Fotograf Białystok

Fotograf Białystok

Nazywam się Kacper Białobłocki i jestem fotografem po szkole Artystycznej – wydział fotografii. Najczęściej pracuję w miastach takich jak Łomża i Białystok. Zdarza się mi też jako fotograf ślubny Łomża od czasu do czasu odwiedzić Suwałki czy Augustów. Wszystko zaczęło się od magii jaką posiadają zdjęcia ślubne. Będąc małym chłopcem często oglądałem zdjęcia z wesela, pragnąłem wczuć się w te miejsce lub emocje. Chciałem zobaczyć jak powstaje zatrzymany obraz fotograficzny.

Gdy byłem jeszcze młody dostałem swój pierwszy aparat i zrobiłem pierwsze naświetlenie negatywu. Od tamtego czasu sporo się zmieniło i już tylko nieliczni naświetlają klisze. Za każdym razem czuję emocje kiedy fotografia ślubna pojawia się na ekranie monitora czy na papierze fotograficznym.

Mam nadzieje,że oglądając zdjęcia zamieszczone na stronie i blogu będziecie w stanie poczuć choć cząstkę magii i emocji zawartych w moich fotografiach ślubnych.

Pracuję na profesjonalnym sprzęcie firmy Canon. Używam dwóch aparatów oraz kilku stałoogniskowych obiektywów, które w pełni dają radość fotografowania na ślubach i weselach. Fotografia a przede wszystkim Fotografia Ślubna wymaga pełnego zaangażowania w to co się robi i to macie u mnie zapewnione.


Ocena: 4/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Video:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 53.1203598, Długość geograficzna: 23.21017919999997

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 22.09.2018 22:18:14)
  • yahoo: 9 (ostatnio: 05.02.2018 05:43:49)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz