Fotograf Warszawa

Fotograf Warszawa

Szczególne fotografie to nie tylko cudowna pamiątka – to magicznie zachowany moment, który możesz świętować bez końca. Pozwól sobie uchwycić te szczególne, najważniejsze momenty Twojego życia oraz zamknąć je w pełnej emocji, niepowtarzalnej fotografii. Opowiedz historię Waszej miłości podczas sesji narzeczeńskiej, utrwal magię swojego ślubu fenomenalnym reportażem ślubnym oraz zatrzymaj na stałe podniosły moment chrztu Waszego dziecka.

Oryginalny reportaż ślubny

Moją najważniejszą pasją jest asystowanie Wam w tym wyjątkowym dniu, uchwycenie wszystkich emocji – zabawy, ekscytującego oczekiwania, pomyślności. Ukazuję Wasze piękno, nie wyłącznie suknię i kwiaty, ale Wasze spojrzenia, miłość i wzruszenie. Pierwsze spojrzenie Pana Młodego na swoją małżonkę, łzy w oczach rodziców, wesoły nastrój znajomych oraz rodziny. Na ich podstawie opowiadam jedyną w swoim rodzaju historię Waszej miłości. Zdjęcia ze ślubu będą niezapomnianą pamiątką, a nietuzinkowe kadry przeniosą Was w czasie do tej niezwykłej chwili, gdy zaczynaliście wspólną drogę życia.

Niezrównanym uzupełnieniem reportażu ślubnego jest sesja plenerowa, która pozwoli uchwycić na fotografii szczegóły i subtelne emocje, w pięknej, zniewalającej scenerii. Ja – doświadczony fotograf ślubny, Warszawa – skarbnica unikatowych plenerów i Wy – piękni, radośni nowożeńcy to przepis na nadzwyczajną sesję, jakiej efekty będziecie mogli z dumą i przyjemnością podziwiać razem z rodziną.

Szczególna fotografia chrztu

To pierwszy, wzniosły moment w życiu Waszego dziecka – należałoby zatem zatrzymać ją w pamięci na zawsze. Staram się, aby dokonane przeze mnie zdjęcia oddały Wasze ciepło, miłość i bliskość. Bohaterem staje się dziecko – zatem to prawdziwe, luźne ujęcia, które utrwalą Wasze przygotowania do ceremonii, przyjęcie sakramentu oraz radosną zabawę na przyjęciu. Uchwycone w kadrze codzienne czułości, uśmiech Waszego dziecka i radość najbliższych staną się wyjątkową pamiątką nie wyłącznie dla Was, ale i przyszłych pokoleń.

Każda historia jest odmienna, specjalna, WASZA. Ja zachowam ją dla Was w kadrze.

Zapraszam do obejrzenia mojego portfolio!

Fotograf ślubny Warszawa – Agnieszka Kłosińska


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Video:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 52.227799418870255, Długość geograficzna: 21.02783203125

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 26.09.2019 07:21:15)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz