Http://www.knakiewicz.com

Http://www.knakiewicz.com

Wizerunek zewnętrzny odgrywa we współczesnym świecie wciąż większą rolę. Piękni mają łatwiejszy start w pracy, są weselsi a stwierdza się, iż nawet mniej chorują. Jednak to, jak wyglądamy, nie całkiem jest uzależnione od nas. Czy tak jest w rzeczywistości? Z pewnością widzieliście fotografie gwiazd filmowych jak również celebrytów bez makijażu. Prawdopodobnie nie jedne raz zdziwiliście się, gdy mieliście okazję spotkać znajomą, która nie zdążyła się jeszcze „zrobić”. Nawet ciuch determinuje sposób, w który na człowieka patrzymy oraz go traktujemy. Tym bardziej, jeśli chodzi o cechy urody, o których trudno nam sobie wyobrazić, że można by je odmienić

Ale prawda jest taka, iż mało która znana z pierwszych stron gazet gwiazda wygląda naprawdę realnie, a równie często ich wizerunek jest wynikiem zabiegów chirurgii plastycznej. Modyfikacja piersi nie dziwi już wcale. Podobnie jak korekcja nosa, odstających małżowin usznych, czy innych elementów twarzy. Walka ze zmarszczkami, choć trudna, podobnie jest bardzo chętnie prowadzona właśnie w gabinetach chirurgów. Usuwanie zmarszczek poprzez wstrzykiwanie botoksu, lifting twarzy oraz oczu oraz inne zabiegi są także dość popularne. Coraz popularniejsze są operacje stref intymnych. Naturalnie są i rozterki moralne, czy modyfikować to, co dała nam natura? Czy godzić się na ingerencję chirurga, ból, a nawet ewentualne ryzyko powikłań, tylko po to, by lepiej wyglądać. Lecz chirurgia plastyczna nie istnieje jedynie w celu zadowolenia przewrażliwionych na punkcie swojego wyglądu próżnych egoistek. Dzięki niej osoby z kompleksami na punkcie własnego wizerunku mogą nareszcie polubić własny wizerunek i żyć szczęśliwi. To również uleczanie psychiki a nie tylko zmiana fizyczna. Pomyślmy też o osobach, które w efekcie nieszczęśliwego zdarzenia losu czy choroby utraciły urodę i teraz mają możliwość jej przywrócenia.

Chirurgia plastyczna to jeszcze inwazyjne leczenie zmian chorobowych, na przykład w obszarze dłoni, ramion, czy nóg, dzięki jakiemu mogą na powrót uzyskać pełną sprawność ruchową, jak chociażby w wypadku zespołu cieśni nadgarstka, czy różnorakich przykurczy.

Więcej można przeczytać tutaj: http://www.knakiewicz.com/Operacja_intymne_58


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 51.1196128, Długość geograficzna: 17.03249119999998

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 23.07.2018 14:23:03)
  • yahoo: 4 (ostatnio: 11.06.2016 04:34:57)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz