Kosze uliczne http://www.archipark.pl/pl/kosze-na-smieci.html

Kosze uliczne http://www.archipark.pl/pl/kosze-na-smieci.html

Mała architektura jest teraz miarą poziomu bytu. Jej kształtowanie wydaje się szczególnie potrzebne w grodach, gdzie rozwinięty stał się dynamizm i gdzie aranżowane są odrębne miejsca na odpoczynek i zabawę.

Coraz więcej miast Polski inwestuje w nowoczesne rozwiązania w tym obrębie, zaczynając od takich elementów jak kosze uliczne i betonowe, przez leżaki parkowe, na ocieplanych przystankach finalizując.

Tradycyjnie w krajobraz miejski wpisują się stojaki rowerowe, przez wzgląd którym częściej mieszkańcy wybierają się w miasto nie samochodami, ale właśnie rowerami. Stojaki na rowery pozwalają na pozostawienie dwukołowca w niezagrożonym, wyznaczonym do tego punkcie.

Park to właściwa lokalizacja, aby spędzić w nim czas z rodziną i przyjaciółmi, dlatego powinien być przystosowany do wymagań. Pierwszym, co nasuwa się, kiedy myślimy o odpoczynku w parku, są ławki parkowe. Naturalnym detalem są także kosze parkowe, poprzez które zachowane są ład i porządek. W taki sam sposób zadbane są chodniki uliczne – kosze uliczne wymalowane w różne barwy ponad znaczeniem praktycznym, wpływają na estetykę betonowej dżungli.

Wszystko po to, żeby umilić ludziom czas wolny w obrębie miasta i przysłużyć się dbałości o estetykę miast.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 13 (ostatnio: 19.11.2017 07:42:25)
  • yahoo: 4 (ostatnio: 06.12.2017 10:33:21)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz