Projekty mieszkań, domów i wnętrz - urządzanie salonu, kuchni, łazienki, sypialni

Wykonujemy usługi tworzenia projektów. Wykonujemy aranżacje pojedynczych pomieszczeń jak i całych mieszkań i domów. Przeprowadzamy metamorfozy kuchni, salonów, łazienek, pokoi dziecięcych, przedpokoi. Fascynujemy się w organizacji Twojej przestrzeni życiowej tak aby mieszkało Ci sie wygodnie. Tworzymy wystrój, klimat i design każdego lokalu. Stawiamy w planowaniu na użyteczność. Urządzamy tak by Twój dom przyciągał oryginalnym wyglądem ale i był funkcjonalny. Zamawiając u nas koncepcje wnętrz zrealizujesz swoje marzenia o nowoczesnych ,dobrze rozplanowanych czterech kątach. Jeśli Twoje mieszkanie, Twój dom potrzebuje zmian, koniecznie zamów projektowanie wnętrz, mieszkania lub domu na naszej stronie.

Wycena nieruchomości Bydgoszcz

Nazywam się Tomasz Wierzbicki – jestem Rzeczoznawcą majątkowym w Bydgoszczy (uprawnienia Rzeczoznawcy Majątkowego nr 7075). Jestem właścicielem firmy Vestum zajmującej się wyceną nieruchomości na terenie Bydgoszczy i Torunia. Ponad to posiadam uprawnienia budowlane do kierownictwa budowami bez ograniczeń w specjalizacji konstrukcyjno-budowlanej. Mam Tytuł Starszego inspektora do spraw BHP.

Jestem uczestnikiem Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, posiadam obowiązkowe ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. Zawsze śledzę i analizuję sytuację na rynku nieruchomości.

Zapraszam na moją wizytówkę internetową – wycenia nieruchomości Toruń

Upominki reklamowe, odzież z nadrukiem, słodycze reklamowe

Grain Box agencja reklamowa, upominki reklamowe, gadżety reklamowe Poznań, słodycze reklamowe Poznań, odzież reklamowa Poznań, upominki reklamowe, artykuły reklamowe, słodycze reklamowe, czekoladki reklamowe, TWOJE POTRZEBY SĄ DLA NAS INSPIRACJĄ. Takim mottem kieruje się GRAIN BOX. Agencja reklamowa specjalizująca się w upominkach reklamowych, artykułach promocyjnych. Od bardzo popularnych długopisów, przez elektronikę po gadżety klasy premium. Działamy na terenie całej europy. Zajmujemy się brandingiem. Tworzymy filmy reklamowe do TV i internetu, Eventy, koncerty a nawet tworzenie muzyki. Odzież reklamowa? Słodycze reklamowe? Czekoladki w stworzonym przez Ciebie kształcie? Wszystko to dla Ciebie zrobi GRAIN BOX. Jeśli interesuje Cię katalog online lub w wersji papierowej skontaktuj się z nami: [email protected] Zapraszamy do współpracy. www.grain-box.pl

Soczewki kontaktowe Bydgoszcz

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Bydgoszczy na profesjonalne badanie wzroku wraz z sprawdzeniem ciśnienia oka, badanie przesiewowe pod kątem jaskry. Wysokiej jakości maszyny oraz wykwalifikowany optometrysta to atuty naszego gabinetu. w ofercie również oprawki okularowe znanych projektantek. Pracujemy z szkłami korekcyjnymi renomowanych firm (m.in. JZO, SCHAMIR). Uwaga! dobieramy soczewki kontaktowe dla astygmatyków, a po badaniu soczewkowym każdy klienet otrzymuje zestaw na start. Nowość!: Szkła fotochromowe dla kierowców (nie zmieniają się w aucie). Okulary progresywne już od 390zł. Atrakcyjne ceny oraz wiele promocji!

Odchudzanie - A. Muszyńska

Przedsiębiorstwo Indywidualne Poradnictwo Żywieniowe i Dietetyczne Agnieszka Muszyńska gwarantuje specjalistyczne porady dietetyczne, kompleksowe podejście a oprócz tego rzetelną obsługę. Wieloletnie doświadczenie w dietetyce, indywidualne podejście do klienta i dogłębny wywiad dietetyczny pozwalają na rozpisanie rzetelnego planu diety. Dieta często rozumiana jest jako odchudzanie, jakkolwiek nasza przedsiębiorstwo planuje przekształcić to nie do końca trafne postrzeganie. Uczymy, że prawidłowe odżywianie ma wpływ na całą kondycję ciała i samopoczucie. Zapewniamy specjalistyczne usługi, fachowość a oprócz tego indywidualne podejście do problemów każdego z pacjentów.

Sklep dywany Bydgoszcz

W branży dywanów i wykładzin działamy bardzo długo, zdobywając niezbędne doświadczenie. W ciągu tych kilkunastu lat pracy naszą najważniejszą zasadą jest idea: zadowolenie klienta jest najważniejsze. Zależy mi na tym aby zamawiający po rozwinięciu dywanu w domu był wyjątkowo zadowolony i pewny swojego zakupu. Dywan jest jednym z ważniejszych elementów odpowiedzialnych za klimat naszego domu lub mieszkania. Dywan ma nam się podobać, a użytkując go mamy się z nim dobrze czuć. Dlatego jeśli z jakiegokolwiek powodu zakupiony produkt nie spełni Twoich potrzeb możesz go zwrócić bądź zamienić na inny model. Cieszące się największą popularnością grupy towarowe w naszym sklepie to: dywany tradycyjne, wełniane, dla dzieci,włochacze. Oferując dywan, doradzając przy jego wyborze, czy w jakikolwiek inny sposób pomagając Tobie w tych kwestiach liczymy zostać miło zapamiętani i zdobyć zaufanie klienta oraz chęć powrotu na strony naszego sklepu internetowego. Produkty zostały podzielone na działy: Nowoczesne, Shaggy (włochacze), Dziecięce, Tradycyjne, Ręcznie wycinane, Exclusive, Wełniane i Bestsellery. Liczymy, że zaprezentowana oferta przypadnie Tobie do gustu, cały czas jest ona powiększana o nowe wzory i kolekcje. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertą zaprezentowaną na stronie sklepu internetowego oraz do odwiedzenia naszego salonu Centrum Podłóg Dalladyn, znajdującego się w Bydgoszczy.

Dezynsekcja

Dezynsekcja

Nasza firma świadczy tanio i solidnie cały pakiet usług odnośnie odrobaczania, odszczurzania, dezynfekcji pomieszczeń i wody jak również fumigacji magazynów rolniczych. Jesteśmy najstarszą firmą w branży w okolicy Bydgoszczy. Wszystkie usługi robimy w systemie HACCP. Do dezynfekcji stosujemy metody fizyczne i chemiczne. Prowadzimy także sprzedaż środków dezynfekcyjnych oraz deratyzacyjnych. Gwarantujemy wyjątkową skuteczność oraz odpowiedzialność w tępieniu wszelkiego rodzaju szkodników – gryzoni, os, robactwa. Zwalczamy szkodniki sanitarne i magazynowe. Zastosowane środki chemiczne są najwyższej jakości i posiadają zezwolenia Państwowego Zakładu Higieny oraz Ministerstwa. Usuwamy gryzonie w mieszkaniach i domach, w pomieszczeniach magazynowych, w zakładach przemysłowych różnych branż. Poziom cen przeprowadzonej usługi zależy od jakości oraz ilości zużytego preparatu. Dla stałych nabywców oferujemy korzystnych promocji oraz rabatów. Jesteśmy płatnikiem VAT. Prowadzimy również sprzedaż szerokiej gamy środków deratyzacyjnych oraz dezynfekcyjnych dla nabywców indywidualnych. Dezynfekcja jest to postępowanie mające na celu maksymalne zmniejszenie ilości drobnoustrojów w dezynfekowanym materiale.

Wentylacje Bydgoszcz

Firma SANINS działa na rynku ponad 10 lat. Jest to grupa dynamicznie rozwijających się i nowoczesnych firm budowlanych. W tym czasie przygotowaliśmy z sukcesem wiele obiektów użyteczności publicznej oraz komercyjnej. Dla naszych partnerów zawsze jesteśmy wiarygodnym wykonawcą. Grupa działa zwłaszcza w sferze budownictwa infrastrukturalnego. Korzystając z wiedzy i doświadczenia zaufanych inżynierów stworzyliśmy mocny podmiot gospodarczy który może konkurować z silnymi firmami w swojej branży nie tylko na stopie finansowej, ale i technicznej. Sanins Wentylacja działa w branży instalacyjnej w zakresie instalacji klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania razem z systemami BMS i automatyką. Dysponujemy własną produkcją elementów wentylacyjnych. Realizujemy prace budowlano-montażowe, projektujemy, świadczymy serwis. Firma dysponuje pełnym zapleczem w zakresie doradztwa inżynieryjnego, wykonywania przeglądów budowlanych, ekspertyz oraz kosztorysów. Przekrój prac: instalacje wentylacyjne, urządzenia klimatyzacyjne, instalacje grzewcze, instalacje chłodnicze dla przemysłu, sieci cieplne. Jedna z naszych firm zajmuje się branżą instalacyjną w zakresie instalacji kanalizacyjnych, wodnych i elektrycznych jak też gazowych. Realizujemy roboty budowlano-montażowe, projektowanie, jak również gwarantujemy serwis. Firma dysponuje bardzo dobrym zapleczem odnośnie obsługi inżynierskiej w zakresie świadczenia przeglądów budowlanych, kosztorysów oraz ekspertyz technicznych. Zakres świadczonych prac: zewnętrzne sieci kanalizacji sanitarnej i deszczowej, zewnętrzne sieci magistralne, przyłącza wodociągowe oraz kanalizacyjne, wewnętrzne instalacje wodno-kanalizacyjne, gazowe oraz elektryczne.

Hale stalowe Budberg

Biuro specjalizujące się w projektowaniu budynków o konstrukcji stalowej cienkościennej. W ofercie posiada unikalny system hal. Jest to nowoczesny i bardzo konkurencyjny ekonomicznie produkt, który ustawicznie jest ulepszany pod kątem kolejnych realizacji obiektów budowlanych. Firma zajmuje się także zarządzaniem na potrzeby inwestycji budowlanych. Najważniejszą ideą biura jest, aby realizacje były zrealizowane w możliwie najkrótszym czasie, to jest w terminie ustalonym z klientem, kładąc akcent na stosowanie najbardziej ekonomicznych rozwiązań, rzetelność oraz ich optymalizację. Zapewnia to zoptymalizować czas trwania całego procesu budowy, a tym samym zmniejszyć do minimum wydatki inwestycji. Optymalizacja przeprowadzana jest bardzo szczegółowo i wnikliwie, a opiera się na projektowaniu obiektów budowlanych z wykorzystaniem niezbędnej ilość żelbetu i stali, wymaganej dla zachowania formy i bezpieczeństwa budynku. Duże doświadczenie projektowe w zakresie opracowywania projektów architektonicznych hal stalowych jak i budynków mieszkalnych zapewnia nam z powodzeniem również świadczyć usługi w zakresie montażu budowli.

Dentysta dla dzieci w Bydgoszczy

Nasz gabinet dentystyczny prowadzimy od wielu lat. Przez ten czas dążymy do wzrostu komfortu pobytu odwiedzającego nasz gabinet. Nasza ekipa wciąż podnosi kwalifikacje poprzez sympozja, szkolenia, kursy. Mamy świadomość, że zwiększanie już zdobytej wiedzy jest konieczne do rzetelnej pracy z pacjentem, wykorzystywania ze wszystkich możliwości technicznych jak i nowości w stomatologii. Pracujemy korzystając z najlepszych wzorców światowej stomatologii zarówno jeśli chodzi o materiały, procedury jak i sprzęt. Ekipę tworzą: dyplomowane higienistki stomatologiczne, lekarze stomatolodzy, laboratorium protetyczne i profesjonalna asysta dentystyczna. Od początku działalności stosujemy rejestrację na godziny. Oszczędza to czas naszych pacjentów. Wspaniale, jeśli możecie Państwo przyjść do gabinetu 10 minut wcześniej przed zaplanowaną wizytą. Klientów przychodzących do nas po raz pierwszy prosimy o zabranie ze sobą bieżącego zdjęcia przeglądowego jamy ustnej – w razie potrzeby służymy informacją gdzie takie zdjęcia można na poczekaniu wykonać. Dla najmłodszych polecamy usługi higienistki stomatologicznej, która podpowie rodzicom jak skorygować dietę dziecka, żeby zęby stały się mocne i odporne na bakterie próchnicze.