Płyty meblowe

Płyty meblowe

W produkcji mebli wykorzystywane są technologie, które pozwalają spełniać oczekiwania klientów w zakresie poziomu materiałów a także ich elegancji oraz przystępności cenowej. Produktem, który niewątpliwie łączy te cechy są płyty meblowe. Jednakże one same nie są gwarantem trwałości. Zagwarantować mogą to, oprócz dobrych włókien drzewnych, zaawansowane procesy produkcji oraz wykorzystanie sprawdzonych składników , w tym wiążących. Spełniające powyższe wymagania płyty, znajdą Państwo właśnie u nas. Obecnie jesteśmy największą hurtownią płyt na obszarze Opolszczyzny. Bogaty asortyment nie oznacza jednak, że pomiędzy naszymi produktami spotkacie Państwo płyty meblowe jakie w ogóle na rynku się pojawiły. My współpracujemy z wyłącznie renomowanymi dostawcami. Nie jesteśmy bowiem nakierowani na ilość sprzedanych produktów, lecz na ich jakość.

Jeśli chodzi o wybór naszych płyt, to bez wątpienia zaskoczy Państwa szeroki wachlarz kolorów. Oprócz charakterystycznych odcieni drzew, jak jesion, orzech, czy malibu, nasze płyty meblowe produkujemy także w dość ciekawych i oryginalnych odcieniach, jak róż, ciemny fiolet, czy oberżyna. W procesie produkcyjnym wykorzystywane są najwyższej klasy włókna drzewne, które w połączeniu z organicznymi związkami łączącymi i utwardzającymi tworzą jednolitą i trwałą strukturę. W trakcie produkcji ogromną rolę odgrywa dobrze dobrana temperatura i ciśnienie, które mają wpływ na jakość płyty.

Oprócz zwykłych płyt oraz pokrytych laminatem, wśród naszych produktów znajdziecie Państwo także niezapalne płyty meblowe. Zostały one opracowane w odpowiedzi na wymagania stawiane przez wspólnotę europejską w zakresie wykorzystywania materiałów w punktach użyteczności publicznej, jak chociażby przedszkola czy centra handlowe. Stosując się do tych wymagań a jednocześnie dbając o bezpieczeństwo wszystkich naszych klientów, w naszej ofercie posiadamy między innymi płyty meblowe które nie powodują rozgorzenia ognia. Wszystkie nasze płyty posiadają specjalną klasyfikację, mówiącą o zachowywaniu się wyrobu podczas pożaru.

Nasze płyty wraz z oferowaną kolorystyką, można obejrzeć na naszej stronie. Znajdziecie tam Państwo także dane kontaktowe. Jeśli mają Państwo jakieś pytania, z przyjemnością na nie odpowiemy. Z chęcią pomożemy też w optymalnym wyborze płyt, a także, jeśli Państwa to interesuje, dowieziemy je we własnym zakresie. Szybkość realizacji zlecenia idzie u nas w parze z jakością oferowanych materiałów.


Ocena: 4,67/5 (3 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 50.8003761, Długość geograficzna: 17.937989000000016

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 22 (ostatnio: 06.06.2017 06:23:42)
  • yahoo: 15 (ostatnio: 19.12.2016 00:24:55)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz