Ratownictwo Górnicze – System łączności bezprzewodowej Resys

Ratownictwo Górnicze - System łączności bezprzewodowej Resys

System Resys, który pozostał zaprojektowany i skonstruowany przez firmę 2RHP to odpowiedź na potrzeby komunikacji dla ratownictwa górniczego. System gwarantuje szansę radiowej łączności pomiędzy ratownikami (system korzysta z technologii full duplex, która użytkowana jest także w telekomunikacji – świadczy to, że Resys pozwala na paralelną komunikację w obie strony). Oprócz tego Resys pozwala na kontrolowanie funkcji życiowych oraz namierzanie poszczególnych odbiorników. Resys jest swojego typu centrum komunikacyjnym dedykowanym do pracy w kłopotliwych warunkach w jakich głównie jest potrzebne ratownictwo górnicze.

Z Resys korzystają nie jedynie ratownicy górniczy, ale też sami górnicy – kopalnie z zapałem inwestują w tego typu komunikację, która nie powstrzymuje górników, równolegle dając im pożyteczne, skuteczne i nowoczesne narzędzie do komunikacji – zarówno w czasie codziennej pracy, zwiększając tym samym skuteczność i wydajność górników, jak także w czasie wypadków lub sytuacji kryzysowych, kiedy Resys przydaje się dla ratowników.

System wspierający ratownictwo górnicze Resys to obecnie jeden z najbardziej nowatorskich systemów dedykowanych wspierających ratownictwo górnicze w kłopotliwych warunkach – potwierdzają to liczne certyfikaty a też nagrody, które pozostały przyznane dla przedsiębiorstwa 2RHP.

Dlatego zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową firmy www.2rhp.pl gdzie przybliżamy jaki wpływ ma na ratownictwo górnicze nasz system RESYS. Zapraszamy.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Informacje o firmie/organizacji:

  • Nazwa: 2rhp sp. z o.o.
  • Adres: Chorzowska 37 41-709 Ruda Śląska

Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 50.279656, Długość geograficzna: 18.892866000000026

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 16.08.2018 00:17:50)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz