Tadex S.C.- Obróbka CNC

Tadex S.C.- Obróbka CNC

Firma Tadex S.C. w Częstochowie przy ulicy Sokolej 14b podejmuje numeryczną obróbką metali i obróbką skrawaniem na bezkonkurencyjnym poziomie. Wieloletnie doświadczenie przedsiębiorstwa zarówno w obróbce maszynowej CNC jak i w obróbce skrawaniem metali w sposób niezautomatyzowany powoduje, że oferta firmy Tadex S.C. jest bezkonkurencyjna. Obróbka skrawaniem CNC to bazowe gałęzie działania tej firmy. Załoga firmy to liczny zespół działający w branży skrawania metali od wielu lat. Wybitni profesjonaliści firmy szkoleni przez wiele lat w dziedzinie obrabiania metali oraz sterowania maszyn obrabiających metali w technologii CNC są niezastąpieni w skali całego regionu.Firma Tadex S.C. świadczy również usługi analizy struktury krystalicznej materiału metalowego jak również detekcję zwyrodnień powierzchni metalowych dzięki nowoczesnemu laboratorium pomiarowemu. Obrabiarki sterowane komputerowo (Computerized Numerica Contrl) to podstawa nowoczesnej obróbki skrawaniem. Dzięki zastosowaniu urządzeń CNC możliwe jest osiągniecie o wiele lepszych rezultatów obróbki skrawaniem i znacznie większej dokładności skrawania metali niżeli sposoby tradycyjnego ręcznego skrawania metalu.

Obok doskonałej lokalizacji przedsiębiorstwa Tadex S.C. jaką jest Częstochowa i województwo Śląskie jest oczywiście flota w postaci nowoczesnych urządzeń z przeznaczeniemdo obróbki metali i obróbki skrawaniem. Najlepiej wyposażona hala produkcyjna wyposażona jest maszynami do skrawania metali oraz maszynami do numerycznej obróbki skrawaniem CNC. Firma Tadex S.C. prezentuje swoją ofertę na poważanych międzynarodowych targach powiązanych z maszynową obróbką skrawaniem i maszynową obróbka skrawaniem CNC metali. Ich oferta reklamowana była między innymi na kongresach takich jak SUBCONTRACTING – Poznań 2015 jak też w Krakowie na Salonie Kooperacji przemysłowej 2014.

Maszyny numeryczne do obróbki skrawaniem CNC jakimi pracuje firma Tadex S.C. c Częstochowy to między innymi:

  • Centrum tokarskie CNC EAGLE 25 dajemożliwość obróbki z pręta do średnicy 25mm. Max. długość obrabianych detali 120mm. Sterowanie w 4 osiach.
  • Automat numerycznej obróbki tokarskiej EAGLE MINI TURN dajemożliwość obróbki z pręta do średnicy 32mm. Max. długość obrabianych detali 130mm. Sterowanie w 2 osiach Głowica narzędziowa 8 narzędzi.
  • Automat numerycznej obróbki tokarskiej CNC HYUNDAI KIT 450 dajemożliwość obróbki z pręta do średnicy 42mm. Max. długość obrabianych detali 150mm. Sterowanie w 2 osiach.
  • Centrum numerycznej obróbki tokarskiej DUGARD 42 TT (42 SUB) dajemożliwość obróbki z pręta do średnicy 42mm. Max. długość obrabianych detali 230mm. Sterowanie w 8 osiach. Wrzeciono przechwytujące.
  • Automat numerycznej obróbki tokarskiej KNUTH FANUC 0T dajemożliwość obróbki z pręta do średnicy 42mm. Max. długość obrabianych detali 120mm. Sterowanie w 2 osiach.
  • Automat numerycznej obróbki tokarskiej TAKANG FANUC 0T dajemożliwość obróbki z pręta do średnicy 42mm. Max. długość obrabianych detali 120mm. Sterowanie w 2 osiach.
  • Automat numerycznej obróbki tokarskiej WASHINO L-70 dajemożliwość obróbki z pręta do średnicy 42mm. Max. długość obrabianych detali 150mm. Sterowanie w 2 osiach.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ofertą spółki Tadex S.C z Częstochowy.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Video:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 50.7829291, Długość geograficzna: 19.04496819999997

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 24 (ostatnio: 26.08.2020 00:16:48)
  • yahoo: 6 (ostatnio: 24.06.2016 21:36:27)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz